Udávame TRENDY v REPKE
Udávame TRENDY v REPKE
Inovatívne riešenia: PNN generácia hybridov, TuYV rezistencia, gén APR37
Inovatívne riešenia: PNN generácia hybridov, TuYV rezistencia, gén APR37
Tradícia. Inovácie. Kvalita.
Tradícia. Inovácie. Kvalita.
Repka RAPOOL - dokonalosť v detaile
Repka RAPOOL - dokonalosť v detaile
Úspech máte vo svojich rukách. Keď repku tak RAPOOL
Úspech máte vo svojich rukách. Keď repku tak RAPOOL
Najlepšie repky: TEMPTATION a DARIOT
Najlepšie repky: TEMPTATION a DARIOT

text icon  Foto


text icon black ZIMNÉ ODBORNÉ SEMINÁRE RAPOOL SLOVAKIA v roku 2015
Spoločnosť RAPOOL Slovakia, s.r.o. v spolupráci so spoločnosťami:
BASF Slovensko spol. s r.o. a LEMKEN Slovakia s r.o. a TIMAC-AGRO Slovakia s.r.o. usporiadala  koncom roka 2015 zimné odborné semináre...   ...viac

text icon black Zimný odborný seminár v hoteli Yasmin, Košice
Dňa 9.12.2014 sa konal zimný odborný seminár spojený s predstavením noviniek pre sezónu 2015 ako aj kompletnej ponuky jarných plodín od spoločnosti RAPOOL SLOVAKIA s.r.o. Seminár bol organizovaný v spolupráci s firmami LEMKEN a BASF. Na seminári vystúpil aj  Doc.Ing. Peter Baranyk, CSc. z SPZO, ktorý zaujal odbornou prednáškou: „Princípy a výsledky poloprevádzkových pokusov SPZO s repkou ozimnou na Slovensku, zaujímavosti pestovania repky v Kanade“.

text icon black Zimný odborný seminár v hoteli Astrum LAUS, Levice
Dňa 27.11.2014 sa konal zimný odborný seminár spojený s predstavením noviniek pre sezónu 2015 ako aj kompletnej ponuky jarných plodín od spoločnosti RAPOOL SLOVAKIA s.r.o. Seminár bol organizovaný v spolupráci s firmami LEMKEN a BASF. Na seminári boli odprezentované viacročné výsledky pestovania hybridných pšeníc v praxi.

text icon black Zimný odborný seminár v kaštieli Chateau Appony, Oponice
Dňa 26.11.2014 sa konal zimný odborný seminár spojený s predstavením noviniek pre sezónu 2015 ako aj kompletnej ponuky jarných plodín od spoločnosti RAPOOL SLOVAKIA s.r.o. Seminár bol organizovaný v spolupráci s firmami LEMKEN a BASF. Po seminári účastníci mali možnosť navštíviť známu Apponyovskú knižnicu.

text icon black Zimný odborný seminár v hoteli RING, Orechová Potôň
Dňa 25.11.2014 sa konal zimný odborný seminár spojený s predstavením jarného sortimentu plodín od spoločnosti RAPOOL SLOVAKIA s.r.o.. Seminár bol organizovaný v spolupráci s firmami LEMKEN a BASF. Po seminári účastníci mali možnosť absolvovať zvládanie krízových situácií vozidla na Cvičisku Centra bezpečnej jazdy DrivingAcademy.

text icon black Deň poľa na PD Špačince
Spoločnosti RAPOOL Slovakia, BASF, LEMKEN a STRUBE usporiadali dňa 12.júna 2013 na PD Špačince 1. spoločný deň poľa. Návštevníci si mohli prezrieť peknú osivársku expozíciu repiek a obilnín firmy RAPOOL, dozvedieť sa najnovšie informácie ohľadne ochrany kukuríc, slnečníc a iných plodín od spoločnosti BASF. Po praktickej ukážke strojov LEMKEN mali možnosť zúčastniť sa vyhliadkového letu vrtuľníkom a tak zhliadnuť celé okolie z vtáčej perspektívy. Úspešný prvý ročník bude mať svoje pokračovanie aj v roku 2014.

text icon black Celoslovenské dni poľa 2013 v Dvoroch nad Žitavou
V dňoch 4.-5. júna 2013 sa konal v poradí 2. ročník celoslovenských dní poľa. Spoločnosť RAPOOL Slovakia mala opäť najväčšiu osivársku expozíciu, keď vystavovala kompletné portfólio repky olejky ozimnej, jarnej a tiež hybridné pšenice, turboraže, ďalšie hustosiate obilniny, sóju od šľachtiteľov združených v SAATEN UNION. Veľmi peknú expozíciu dotvárali trávne miešanky od spoločnosti EUROGRASS.

text icon black Zimný odborný seminár v hoteli THERMA v Dunajskej Strede
Dňa 14.12.2012 sa konal zimný odborný seminár spojený s predstavením jarného sortimentu plodín od spoločnosti RAPOOL SLOVAKIA s.r.o. ako aj pripravovaných noviniek pre rok 2013 od  spoločnosti BASF Slovensko spol. s r.o.

text icon black Zimný odborný seminár v penzióne KANADA v Hriadkach
10.10.2012 si bolo možné prezrieť porasty kukuríc na podujatí „Deň poľa kukurice v Seliciach“, ktoré bolo spojené aj s predvádzaním poľnohospodárskej techniky.

text icon black Deň poľa kukurice v Seliciach
Zimný odborný seminár spojený s ponukou na jar 2013 usporiadali spoločnosti RAPOOL SLOVAKIA s.r.o. BASF Slovensko spol. s r.o. dňa 11.12.2012 aj pre pestovateľov východného Slovenska.

text icon black Deň poľa slnečnice v Dvoroch nad Žitavou
22.8.2012 sa konala prehliadka porastov slnečníc – „Deň poľa slnečnice v Dvoroch nad Žitavou“

text icon black DLG Feldtage 2012
Spoločnosť RAPOOL Slovakia zorganizovala tematický zájazd pre agronómov poľnohospodárskych podnikov a SHR na všeobecnú poľnohospodársku výstavu do Nemecka „DLG Feldtage – Bernburg–Strenzfeld“ v dňoch 18.-20.júna 2012 spojenú tiež s návštevou Prahy.

text icon black Deň poľa na PD Špačince
15.júna 2012 sa na PD Špačince konal „Deň poľa - „0-tý ročník“ spoločností RAPOOL SK, SAATEN-UNION a STRUBE SK za spoluúčasti firiem: AGROTRADE Group, s.r.o., AGROVITA, AGRO ALIANCE, BASF spol. s r.o., HEINEKEN, LEMKEN, LIFEX Agrotechnika, MV- SERVIS, Považský cukor a Zväz pestovateľov cukrovej repy.

text icon black Celoslovenské dni poľa 2012 v Dvoroch nad Žitavou
V dňoch 6.-7. Júna 2012 sa konal 1. ročník celoslovenskej poľnohospodárskej výstavy v Dvoroch nad Žitavou. Spoločnosť RAPOOL Slovakia tu prezentovala spomedzi všetkých osivárskych firiem najväčší počet odrôd zo svojho portfólia - 45